ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11299489
nr 1129 9489
omkring 1900,226x85
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 september 2017
kl 20:37:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr